З 01 вересня 2023 року впроваджено в освітню діяльність педагогічного колективу електронні журнали для учнів 1-11 класів ЗЗСО відповідно до Положення щодо ведення електронного журналу , затвердженого на педагогічній раді №01 від 31.08. 2023р.

Ведення електронного журналу та електронного щоденника здійснюється на порталі NZ.UA.

З 01. 09. 2022 року дистанційне навчання у Колиндянській ЗОШ І-ІІІ ступенів реалізовуватиметься на платформі "НОВІ ЗНАННЯ"
Платформа "Нові знання це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. "НЗ"забезпечують учнів можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес за допомогою застосунку "Електронні щоденники"

Дистанційне навчання з 01.09. 2022 року організовано на спільній освітній платформіwym-1654726526415

Дистанційне навчання з 01.09. 2021 року організовано на спільній освітній платформі wym-1654726526415

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Кожен з нас турбується про здоров’я наших дітей. А у період карантину ми маємо особливо ретельно виконувати розпорядження влади й рекомендації медичних працівників, щоб захистити себе і своїх рідних від корона вірусу.

Карантин – це не канікули і відпочинок!!! Це вимушені кроки, аби не дати вірусу розповсюдитися. Тому під час карантину потрібно ізолюватися вдома, а не гуляти вулицями чи ходити з друзями на пікніки чи вечірки тощо.

Аналіз освітнього процесу під час карантину 01 07 Навчальний процес у Колиндянській ЗОШ під час карантину

Аналіз виховного процесу під час карантину Виховна робота під час карантину1

Дистанційне навчання – це технологія, що базується на принципах відкритого навчання, широко використовує комп’ютерні навчальні програми різного призначення та сучасні телекомунікації з метою доставки навчального матеріалу та спілкування безпосередньо за місцем перебування здобувачів освіти. Дистанційне навчання та вміло організована самостійна робота здобувачів освіти повинна здійснюватися завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів: електронної пошти, соціальних мереж, засобів он-лайн зв’язку, освітніх он-лайн платформ.

Нагадуємо, що для кожного класу у Viber-групи учителі–предметники надсилають завдання, рекомендації, які діти повинні опрацьовувати вдома, посилання на відео уроки, тестові завдання з навчальних предметів, активно працюють у створених предметних групах на Фейсбук. Тому просимо вас здійснювати регулярний контроль за опрацюванням дітьми навчального матеріалу.

Наполегливо нагадуємо, що саме батьки несуть особисту відповідальність за те, щоб під час карантину діти перебували вдома. У разі порушення цих вимого батьки несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

ЛЮБІ ДІТИ!

Під час карантину у вашому розпорядженні різноманітні інформаційні та комп’ютерні технології, які полегшать вам опанувати потрібний навчальний матеріал, спілкуватися онлайн із друзями, віртуально подорожувати, відвідувати музейні експозиції, переглядати фільми і театральні постановки, читати цікаві книжки і виконувати захоплюючі завдання. А надолужити брак живого спілкування та оцінити його необхідність ви зможете уже після завершення карантину.

Дякуємо за розуміння!

Віримо у вашу відповідальність!

Бажаємо вам бути здоровими!!

Адміністрація школи

НАКАЗ " Про організоване закінчення 2019/2020 навчального року"

Кiлькiсть переглядiв: 728

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.