ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ І ( ШКІЛЬНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД у 2017-18 н. р.

03 жовтня - образотворче мистецтво

04 жовтня - математика,

05 жовтня - географія,

06 жовтня - трудове навчання,

09 жовтня - англійська мова,

10 жовтня - французька мова,

11 жовтня - історія,

12 жовтня - економіка,

13 жовтня - українська мова і література,

16 жовтня - хімія,

17 жовтня - фізика,

18 жовтня - інформатика,

19 жовтня - біологія,

20 жовтня - правознавство,

23 жовтня - інформаційні технології

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ

УЧАСТІ УЧНІВ ЗАКЛАДУ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАДАХ ТА КОНКУРСАХ

Учні школи брали участь у районних предметних олімпіадах з базових дисциплін, отримали призові місця:

№ П/П Прізвище, ім’я, по-батькові учня Клас Базова дисципліна Результативність Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1. Гургач Анастасія Євгенівна 6 Переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови (2017 p.) Довгань А. Л.
2. Плецан Сніжана Ігорівна 7 ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови Ковальчук У. В. Шемлей Ю. Є. Галецька М. К.
3. Башинська Тетяна Вадимівна ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Шептицька В. М.
4. Попіль Андріана Романівна 8 ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови Довгань А. Л.

Наказом по школі оголошено подяки та нагороджено Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Колиндянської сільської ради за активну участь у навчально-виховній роботі школи, за призові місця в ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, предметних, мистецьких конкурсах таких обдарованих учнів школи:

1. Гургач Анастасію Євгенівну, ученицю 11 класу - переможця Всеукpаїнського конкуpсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, бpати мої…» у номінації «Літеpатуpа» (м.Теpнопіль, 2017 p., вч. Дячок С. О.); за зайняте І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької мови (вч. Довгань А. Л.); за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( вч. Дячок С. О.).

2. Плецан Сніжану Ігорівну, ученицю 8 класу - переможця обласного зльоту юних натуралістів у номінації «Квітуча Україна» ( вч. Бойчук Л. В.), волонтерку, вікіпедистку року, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (вч. Ковальчук У. В.); з математики (вч. Шемлей Ю. Є.); із французької мови (вч. Галецька М. К.); за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Ковальчук У.В.).

3. Попіль Андріану Романівну, ученицю 9 класу за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із французької мови (вч. Довгань А. Л.).

4. Башинську Тетяну Вадимівну, ученицю 8 класу за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вч. Шептицька В. М.).

5. Грубенюк Карину Михайлівну, ученицю 5 класу - переможця ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, за зайняте ІІ місце у ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вч.Гикава Л.Я.).

6. Жураківську Марію Петрівну, ученицю 7 класу за зайняте ІІ місце у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вч. Ковальчук У.В.).

7. Слободяна Ігоря Андрійовича, учня 9 класу за зайняте ІІ місце у ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вч. Ходоровська Х.С.).

8. Турчак Юлію Вікторівну, ученицю 4 класу - переможця ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка). Заочна номінація, м.Полтава, 25.02. 2017 р. ( вч. Рога О.В.).

9. Колісник Анастасію Володимирівну, ученицю 8 класу - переможця Всеукpаїнської акції «Кpолик», волонтерку, вікіпедистку року (вч. Бойчук Л.В., Дячок С. О.).

10. Жук Надію Степанівну, ученицю 2 класу за зайняте ІІІ місце у районних змаганнях з початкового технічного моделювання (вч. Зімбіцька О. А.).

Нагороджено Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» таких учнів школи:

1. Семчишин Анастасію Романівну – ученицю 2 класу.

2. Олика Максима Васильовича – учня 2 класу.

3. Галат Христину Василівну – учениццю 3 класу.

4. Дереш Анастасію Олегівну – ученицю 3 класу.

5. Турчак Юлію Вікторівну – ученицю 4 класу.

6. Бея Дмитра Івановича – учня 4 класу.

7. Бартко Діану Юріївну - ученицю 4 класу.

8. Грубенюк Карину Михайлівну – ученицю 5 класу.

9. Олійник Вікторію Вікторівну – ученицю 6 класу.

10. Семчишин Юлію Олегівну – ученицю 6 класу.

11. Жураківську Марію Петрівну – ученицю 7 класу.

12 . Плецан Сніжану Ігорівну – ученицю 8 класу.

Учні школи брали активну участь у Всеукраїнському конкурсі з української мови «Соняшник» (54учнів):

1-2 кл. – 16 учнів; 3-4 кл. – 14 учнів;

5-6 кл. – 12 учні; 7-8 кл. – 6учнів;

9 кл.– 4 учнів; 11 кл. – 2 учні.

Дипломами ІІ ступеня Всеукраїнського рівня нагороджено 1 учня,

· дипломами ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 2 учні,

· дипломами І ступеня регіонального рівня – 5 учнів,

· дипломами ІІ ступеня регіонального рівня – 6 учнів,

· дипломами ІІІ ступеня регіонального рівня – 5 учнів,

· дипломами переможця у початковій школі – 13 учнів.

У Міжнародному конкурсі з англійської мови «Грінвіч» (21 учень), у Міжнародному конкурсі з фізики «Кенгуру» (35учнів), у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер» (36 учнів), у Міжнародному конкурсі «Левеня» ( 5 учнів).

Літературний конкурс "Ми за тверезе життя!" wym-1429111802413

Всеукраїнський конкурс "Безпека в житті - життя в безпеці"

http://7days-ua.com/news/bezpeka-v-zhytti-zhyttya-v-bezpetsi-2015-u-konkursi-mozhut-vzyaty-uchast-yuni-ternopilski-hudozhnyky/

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.